MET 6 VESTIGINGEN
DOOR HEEL NEDERLAND

zijn wij altijd in de buurt

  • 300 vakmensen

  • 100 servicebussen

  • 6 vestigingen

  • Merkonafhankelijk

  • Oa. grote voorraad (Ex) motoren,

  • generatoren & mechanical seals

Met ons hoofdkantoor in Uitgeest en vestigingen in Appingedam, Staphorst, Zevenhuizen, Spijkenisse en Nederweert zijn wij door heel Nederland te vinden. Met meer dan 300 vakmensen, 100 servicebussen en 6 locaties is Facta altijd in de buurt.  

Facta Uitgeest BV

Westerwerf 11
1911 JA Uitgeest
T +31(0)88 6000 200
KvK-nr. 35019377
BTW-nr. NL001499804B01
IBAN: NL49ABNA0564823694
uitgeest@facta.nl

Facta Spijkenisse BV

Röntgenweg 6
3208 KG Spijkenisse
T +31(0)88 6000 300
KvK-nr. 24457581
BTW-nr. NL820644006B01
IBAN: NL88ABNA0605415358
spijkenisse@facta.nl

Facta Zevenhuizen BV

Nijverheidscentrum 36
2761 JP Zevenhuizen
T +31(0)88 7384 702
Storingsnummer +31(0)6 5371 3933
KvK-nr. 29028462
BTW-nr. NL009419251B01
IBAN: NL56ABNA0408237147
zevenhuizen@facta.nl

Facta Nederweert BV

Pannenweg 208 
6031 RK  Nederweert 
T +31(0)495 634 141
Storingsnummer +31(0)6 1095 8564
KvK-nr. 12047021 
BTW-nr. NL810516032B01 
IBAN:  NL10ABNA0408354666 
nederweert@facta.nl

Facta Appingedam BV

Holepolder 1 
9902 SM Appingedam 
T +31(0)88 7384 700
Storingsnummer +31(0)6 5424 3882
KvK-nr. 04055014 
BTW-nr. NL806644606B01 
IBAN:  NL82ABNA0446630055 
appingedam@facta.nl

Facta Staphorst BV

Roelof Brinkstraat 3
7951 DW Staphorst
T +31(0)88 7384 700
Storingsnummer +31(0)6 2203 3468
KvK-nr. 01167108
BTW-nr. NL821528166B01
IBAN: NL82ABNA0621592544
staphorst@facta.nl

WETEN WAT BIJ UW SITUATIE PAST? 

Wilt u weten welke aanpak het beste past in uw situatie? Mail ons gerust uw vraag